سه شنبه, 25 شهریور 1393
   
 
Untitled Document
 

ADSL

adsl2ADSL یکی از عمومی ترین و ومعروفترین فناوریهای موجود در دنیا برای اتصال به اینترنت پرسرعت می باشد. بیش از نیمی از کاربران اینترنت در کشورهای پیشرفته از این طریق به شبکه جهانی اینترنت متصل هستند. در این روش با نصب تجهیزات ارتباطی در مراکز مخابراتی امکان رساندن اطلاعات اینترنتی به مشترک بدون نیاز به شماره گیری و هزینه تلفن در تمام مدت 24 ساعت امکان پذیر می گردد. بدین ترتیب کاربر با پرداخت مبلغی ثابت ( بسته به سرعت مورد تقاضا) همواره از اینترنت با کیفیت و سرعت مطلوب استفاده می نماید. این روش که کم کم جایگزین روش های قبلی مانند dialup (شماره گیری با کارت اینترنت و خط تلفن ) می شود مزایای بسیاری دارد که در زیر به مهم ترین آنها اشاره می شود:

1-  افزایش سرعت بین 10 تا 40 برایر خطوط عادی: شما می توانید هنگام ثبت نام سرعت مورد نیاز را بخواهید !

2- عدم نیاز به شماره گیری: شما همواره با یک کلیک به شبکه متصل هستید و نیازی به شماره گیری و پشت خطوط اشغال ماندن نیست !

3- بدون اشغال شدن خط تلفن: هنگام کار با اینترنت تلفن شما آزاد بوده و به راحتی می توانید به تلفن های خود جواب دهید یا شماره گیری کنید !

4- بدون هزینه تلفن: مطابق آنچه در بند 3 بالا گفته شد چون اصلا خط تلفن اشغال نمی شود پس هیچ هزینه تلفنی نیز به شما تعلق نمی گیرد !

5- دیگر ارتباط شما به دلیل تمام شدن شارژ کارت قطع نخواهد شد: شما همواره 24 ساعته با یک کلیک بر روی شبکه جهانی هستید. حتی در صورت اتمام شارژ ماهیانه نیز قادرید به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب سرویس خود را تمدید نمایید.

6- بدون قطعی: به دلیل ارتباط دائمی شما دیگر هیچگاه با disconnect (قطعی)  خط تلفن حین ارتباط و نیاز به اتصال مجدد مواجهه نمی شوید.

 

7- پایداری بی نظیر: به دلیل استفاده از خطوط فیبر نوری اینترنت ADSL نسبت به اینترنت E-1  و بیسیم  Wireless پایداری واقعا بالاتری دارد.

8- امنیت بسیار بالا :به دلیل تکنولوژی های پیشرفته رمز گذاری و اینکه اطلاعات هر مشترک فقط بر روی زوج سیم اختصاصی او منتقل می شود  نسبت به سایر روش ها مانند اینترنت بیسیم که اطلاعات و امواج در محیط پخش می شود ADSL  از امنیت بسیار بالاتری برخوردار است.

 

 
     
 

صفحه اصلی | پشتیبانی | شکایات | اخبار | درباره ما | خدمات | فروشگاه | استخدام | تماس با ما

کليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به شبکه اينترنت خليج فارس آنلاين ميباشد.

 برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.