درباره خلیج فارس آنلاین

اینترنت امروزه به بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره مردم تبدیل شده است و شاید تصور انجام برخی کارها به روش‌های قدیمی کمی دشوار باشد. اینترنت تجربه‌های جدیدی را هم با خود به ارمغان آورده است؛ خرید آنلاین، تاکسی‌های اینترنتی، شنیدن و مشاهده آنلاین موسیقی و فیلم و دریای بیکرانی از داده‌ها که همیشه در دسترس هستند. همچنین با توسعه اینترنت نیاز مردم به انجام کارها با سرعت بیشتر روز به روز افزایش یافته است.

شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین نیز در تیرماه سال 1381 با هدف پاسخگویی به همین نیازهای روزافزون به خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، تأسیس گردید.
در اولین گام خلیج فارس آنلاین سرویس اینترنت Dial Up را به مشتریان خود ارائه نمود و پس از آن نیز گام به گام با پیشرفت فناوری، سرویس‌های تلفن بین‌الملل، اینترنت پرسرعت ADSL و به یسیم، خدمات پهنای باند اختصاصی، سرویس تلفن ثابت و سرویس TD-LTE به سبد محصولات این شبکه افزوده شد.
در آغاز بیستمین سال تأسیس شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین، سرویس اینترنت پرسرعت فیبر نوری (FTTH) نیز راه اندازی و به تمامی مشتریان اعم از مشتریان خانگی، سازمانی و کسب و کارهای خصوصی ارائه گردید.

همچنین خلیج فارس آنلاین در تمام سال‌های فعالیت خود، همواره بنا به تعهد به مشتریان وفادار خود علاوه بر ارائه خدمات اینترنت پرسرعت،  با بهره گیری از تجربه و دانش کارشناسان فنی خود، به ارائه خدمات مشاوره تخصصی در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و شبکه نیز پرداخته است.
خلیج فارس آنلاین هم اکنون دارنده پروانه خدمات ارتباطی ثابت (.Servco) به شماره ۲۳۹۵۱۰۰ صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده و با بهره گیری از عوامل فروش و پشتیبانی گسترده خود، در طول بیش از 20 سال فعالیت خود تلاش نموده است همزمان با تربیت و استفاده از نیروهای متخصص و بهره گیری از بروزترین فن‌آوری‌های حوزه IT و نیز ارائه خدمات متنوع فناورانه به کاربران خانگی، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، تجربه‌ای متفاوت و دلپذیر را برای مشترکین خود به ارمغان بیاورد.