اهداف شرکت

همگام با نیاز روزافزون به خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان بوشهر، شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین به منظور پاسخگویی همه جانبه به این نیازها در تیرماه سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید و در اولین گام با اخذ مجوز ISP از شرکت مخابرات استان بوشهر نسبت به ارائه خدمات اینترنت Dialup اقدام نمود. همزمان با استقبال مشترکین خانگی واداری از خدمات این شرکت خصوصا در بخش پشتیبانی فنی، دیگر خدمات مانند تلفن بین الملل، Wireless، ADSL، پهنای باند اختصاصی، پشتیبانی HelpDesk، مشاوره شبکه، امنیت شبکه و شبکه های VPN به سبد محصولات این شرکت افزوده گردید.

برنامه ریزی های خلیج فارس آنلاین

اهتمام موسسان و مدیران شرکت مبنی بر تربیت و استفاده از نیروهای متخصص بومی، پاسخگویی سریع و ارائه خدمات اختصاصی شده جهت مشترکین گوناگون به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته، سبب ایجاد مزیت رقابتی جهت شرکت گردید ، به نحوی که هم اکنون خلیج فارس آنلاین دارنده پروانه خدمات ارتباطی ثابت (.Servco) به شماره ۲۳-۹۵-۱۰۰ صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و بالاترین میزان پهنای باند اینترنتی و گسترده ترین شبکه ارائه خدمات در استان بوشهر می باشد.

پرسنل حاضر در شرکت

این شرکت با دارابودن بیش از ۹۵ پرسنل تمام وقت و ۱۸ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سرتاسر استان بوشهر، در حال ارائه خدمات گوناگون فناوری اطلاعات و ارتباطات به کاربران خانگی و سازمانهای خصوصی و دولتی می باشد. خاطرنشان می سازد شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ رتبه ۲ انفورماتیک در زمینه شبکه داده ها گردید و هم اکنون نیز دارای رتبه ۴ می باشد و در سال ۱۳۸۵ موفق به کسب عنوان کارآفرین برتر استان در حوزه IT و دریافت لوح ویژه جشنواره کارآفرینی امیرکبیر از استاندار بوشهر گردیده است. مدیریت عامل شرکت هم اکنون بر عهده آقای عبداله دشتی می باشد.