سرویس اینترنت پرسرعت Wireless

سرویس اینترنت پرسرعت خلیج فارس آنلاین، علاوه بر بستر ADSL، برروی بستر بیسیم و با سرعت حداکثر 1 گیگابیت در ثانیه برای کلیه مشترکین اعم از خانگی و سازمانی قابل ارائه می باشد.

استفاده از سیگنال بیسیم بین خلیج فارس آنلاین تا محل مشترک، برروی باندهای فرکانسی آزاد و اختصاصی به خصوص برای مشترکینی که متقاضی سرعتهای بالاتر از ADSL می باشند، فاقد خط تلفن بوده و یا خط تلفن آنها کیفیت لازم برای برقراری ارتباط اینترنت پرسرعت را ندارند توصیه می گردد. برقراری ارتباط بیسیم نیازمند نصب رادیو و آنتن بسیار کوچک برروی ساختمان مشترک می باشد.

خلیج فارس آنلاین هم اکنون دارای شبکه تحت پوشش بیسیم گسترده ای بوده و این شبکه مرتبا در حال توسعه می باشد. در اولین قدم و پس از ثبت نام، یکی از پرسنل خلیج فارس آنلاین با بررسی آدرس شما و ارتفاع ساختمان، از قرار گرفتن در شبکه پوشش اطمینان حاصل خواهد نمود.

اینترنت پرسرعت بیسیم خلیج فارس آنلاین در قالب بسته های متنوع حجمی و غیر حجمی ارائه می گردد و می توانید سرویس مناسب خود را برای انواع کاربری ها اعم از جستجوی اینترنتی، چک کردن ایمیل، استفاده از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام و حتی مشاهده آنلاین فیلم و سریال استفاده نمایید.