تست

اینترنت پرسرعت ADSL2+

سرویس اینترنت پرسرعت خلیج فارس آنلاین، علاوه بر بستر بیسیم، برروی بستر ADSL نیز قابل ارائه می باشد. ADSL فناوری مبتنی بر خط تلفن ثابت و بدون اشغال شدن آن است که با سرعت حداکثر 24 مگابیت در ثانیه توسط خلیج فارس آنلاین ارائه می گردد.

این فناوری، بهترین و بیشترین سرعت را بدون نیاز به تدارک زیر ساختهای جدید ممکن ساخته است. استفاده از سیم کشی های موجود تلفن بدون نیاز به اتصال به دستگاههای حجیم و پیچیده، کار مصرف کننده را بسیار راحت مینماید.

برای داشتن یک اتصال ADSL در محل مصرف کننده تنها نیاز به یک مودم-روتر ویژه است. در حالیکه از ارتباط ADSL استفاده می کنید ارتباط تلفنی شما همیشه آزاد و در دسترس است. محاسبه هزینه تلفن منزل یا محل کار مستقل و جدا از محاسبه هزینه انترنت ADSL می باشد.

اینترنت پرسرعت ADSL خلیج فارس آنلاین با سرعت حداکثر 24 مگابیت در ثانیه در قالب تعرفه های متنوع حجمی و نامحدود ارائه می گردد و می توانید سرویس مناسب خود را برای انواع کاربری ها اعم از جستجوی اینترنتی، چک کردن ایمیل، استفاده از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام و حتی مشاهده آنلاین فیلم و سریال استفاده نمایید. دریافت حداکثرسرعت بستگی مستقیم به کیفیت خط فیزیکی تلفن شما دارد اما در هنگام نصب و بعد از آن تلاش خود را میکنیم که کیفیت خط فیزیکی تلفن شما بهبود یابد.

مزایای اینترنت ADSL؛ بهترین را انتخاب کنید.

سرعت بالا

کیفیت و پایداری بالا

قیمت مرقون به صرفه

اتصال سریع

مشغول نشدن خط تلفن

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۹۱۵۷۰۰۰۰-۰۷۷ و یا ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ساعته در هفت روز هفته و تمامی ایام سال پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.