خلیج فارس آنلاین

رویدادها و اخبار

فیبر نوری (FTTH)خدمتی جدید از خلیج فارس آنلاین

Jan 27, 2022

شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین در آستانه بیستمین سالگرد تاسیس خود سرویس فیبر نوری (FTTH) را در شهرهای بوشهر و عالیشهر راه اندازی نمود.
خلیج فارس آنلاین با هدف پاسخگویی به نیازهای روز افزون مشترکین به اینترنت پرسرعت، سرویس اینترنت پرسرعت خود بر بستر فیبر نوری (FTTH) را با همکاری شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا(صبانت) و در کنار سایر سرویس های خود از جمله ADSL ،Wireless ، TD-lte ارائه مینماید.
سرویس فیبر نوری (FTTH) قابلیت اطمینان و پایداری بالایی داشته و با توجه پهنای باند های بسیار بالایی که بر روی این بستر قابل ارائه است، امکان پاسخگویی به نیازهای آینده مشتریان اعم از مشترکین خانگی، کسب و کارها و سازمانهای دولتی و خصوصی را نیز فراهم میکند.
همچنین دریافت سرویس های ارزش افزوده مختلف از جمله تلفن ثابت، تلویزیون اینترنتی و … بدون نیاز به زیرساخت های مخابراتی معمول و با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه میباشد.
هم اکنون مشتریان عزیز در شهرهای بوشهر و عالیشهر میتوانند با مراجعه به دفتر مرکزی یا تماس با شماره ۱۸۲۸ و گفتگو با کارشناسان فروش، ضمن آگاهی یافتن از تحت پوشش بودن منطقه زندگی خود، با مشاوره همکاران فروش بهترین سرویس را با توجه به نیازهای کاربری خود انتخاب نمایند.
لازم به ذکر است توسعه و اجرای سرویس فیبر نوری در تمامی نقاط استان بوشهر در دستور کار قرار داشته و تلاش میشود زیرساخت لازم را برای ارائه این سرویس به مشترکین عزیز در تمامی شهرستان های استان طبق برنامه زمانبندی فراهم گردد.

طرح ثبت نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان و دانشجویان
این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در کلاسهای درس آنلاین بصورت اینترنتی شرکت می کنند.