سرویس اینترنت پرسرعت فیبر نوری (FTTH)

شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خود و با هدف پاسخگویی به نیازهای روز افزون مشترکین به اینترنت پرسرعت، سرویس اینترنت پرسرعت خود بر بستر فیبر نوری (FTTH) را با همکاری شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا(صبانت) و در کنار سایر سرویس های خود از جمله ADSL ،Wireless ، TD-lte در شهرهای بوشهر و عالیشهرارائه مینماید.

سرویس فیبر نوری (FTTH) قابلیت اطمینان و پایداری بالایی داشته و با توجه پهنای باند های بسیار بالایی که بر روی این بستر قابل ارائه است، امکان پاسخگویی به نیازهای آینده مشتریان اعم از مشترکین خانگی، کسب و کارها و سازمانهای دولتی و خصوصی را نیز فراهم میکند.

همچنین سرویس فیبر نوری (FTTH) امکان دریافت سرویس های ارزش افزوده مختلف از جمله تلفن ثابت، تلویزیون اینترنتی و … را بدون نیاز به زیرساخت های مخابراتی معمول و با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه فراهم مینماید.

هم اکنون مشتریان خانگی، سازمانی و کسب و کارهای خصوصی در شهرهای بوشهر و عالیشهر میتوانند با مراجعه به دفتر مرکزی یا تماس با شماره ۱۸۲۸ و گفتگو با کارشناسان فروش، ضمن آگاهی یافتن از تحت پوشش بودن محل کار یا زندگی خود، با مشاوره همکاران فروش بهترین سرویس را با توجه به نیازهای کاربری خود انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است توسعه و اجرای سرویس فیبر نوری در تمامی نقاط استان بوشهر در دستور کار قرار داشته و تلاش میشود زیرساخت لازم را برای ارائه این سرویس به مشترکین عزیز در تمامی شهرستان های استان بوشهر طبق برنامه زمانبندی فراهم گردد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۹۱۵۷۰۰۰۰-۰۷۷ و یا ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ساعته در هفت روز هفته و تمامی ایام سال پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.

درخواست مشاوره رایگان سرویس اینترنت پرسرعت فیبر نوری (FTTH)

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ادرس*
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.