بی‌سیم عمومی یا هات‌اسپات (Public Wifi/Hotspot)

سرویس بی‌سیم عمومی یا هات‌اسپات (Public Wifi/Hotspot) یکی از روش‌های اتصال به اینترنت پرسرعت در مکان‌های عمومی مثل پارک‌ها، مراکز خرید، فرودگاه‌ها و ... است. برای استفاده از این سرویس نیازی به هیچ‌گونه تجهیزات اضافی نبوده و کاربران می‌توانند در مکان‌هایی که این سرویس ارائه می‌شود با فعال کردن WIFI دستگاه‌های خود مثل تلفن همراه، تبلت یا لپ‌تاپ و یا سایر وسایل قابل حمل با قابلیت اتصال بی‌سیم به اینترنت، از این سرویس استفاده کنند.

خلیج فارس آنلاین نیز در راستای تعهد خود مبنی بر ارائه سرویس‌های اینترنت پرسرعت به کاربران استان بوشهر در هر کجا و هر زمان، این سرویس را بصورت رایگان در بسیاری از پارک‌ها، مراکز خرید و مکان‌هایی که برای عموم مردم قابل دسترس می‌باشد، ارئه کرده‌است.

کلیه شهروندان و هم استانی‌های عزیز می‌توانند با ثبت‌نام آنلاین و پس از احراز هویت، به صورت موقت از اینترنت رایگان در سطح استان بوشهر استفاده نمایند. اما مشترکین خلیج فارس آنلاین می‌توانند علاوه بر این روش، با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور سرویس اینترنت پرسرعت خود، به این سرویس متصل شوند و سرویس دائمی محل کار یا منزل خود را با همان کیفیت در مناطق تحت پوشش شبکه اینترنت بی‌سیم عمومی خلیج فارس آنلاین دریافت نمایند!

لطفا در صورت داشتن هرنوع سوالی از طریق صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید و یا اگر مایل هستید محل کسب شما یا محلی که به آن مرتبا مراجعه می‌کنید تحت پوشش این شبکه قرار بگیرد ما را مطلع نمایید.