جشنواره نوروزی تمدید شد (پایان طرح)

بنا به استقبال بینظیر مشترکین عزیز اینترنت پرسرعت از جشنواره تمدید “نوروزتان رایگان” خلیج‌فارس‌آنلاین در استان بوشهر، این جشنواره تا ۵ فروردین ماه تمدید شد.

در این جشنواره مشترکین عزیز می‌توانند با تمدید ۳ ماهه سرویس‌های اینترنت پرسرعت خود یک ماه سرویس رایگان دریافت کنند.

همچنین در ادامه این جشنواره و در نوروز امسال بسته ترافیکی ویژه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت بین الملل با قیمت استثنایی فقط ۳۰ هزارتومان نیز ارائه شده است که مشترکین عزیر می‌توانند تا ۱۵ فروردین ماه نیز این بسته را خریداری کنند.

برای بهره‌مندی از سرویس‌های جشنواره و بسته ترافیکی ویژه نوروز کافی ست به‌صورت آنلاین در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET اقدام به تمدید نمایید و یا با حضور در دفتر مرکزی خلیج‌فارس‌آنلاین در شهر بوشهر و نیز عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به تمدید اینترنت پرسرعت خود اقدام کنید.

همچنین امکان خرید از اپلیکیشن «خلیج فارس آنلاین من» نیز وجود دارد. برای دریافت این اپلیکیشن می‌توانید «خلیج فارس آنلاین من» را در کافه بازار (برای تلفن‌های همراه اندروید) و سیب اپ (برای تلفن‌های همراه آیفون) جستجو کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. در اینستاگرام خلیج فارس آنلاین به آدرس khalijfarsonline@ نیز می‌توانید از آخرین اخبار و جشنواره‌های ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

اخبار مرتبط

185 روز پیش
289 روز پیش
228 روز پیش
95 روز پیش
100 روز پیش
125 روز پیش