تابستان شیرینِ مگابیتی!

پیشنهاد تابستانی خلیج فارس آنلاین با قیمت‌هایی جذاب و شیرین که روزهای گرم تابستان را در بوشهر برای شما خاطره‌انگیز می‌کند!
همزمان با شروع تابستان، شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین سرویس‌های جذاب ثبت‌نام اینترنت پرسرعت خود را با قیمت‌هایی استثنایی ارائه می‌نماید. این سرویس‌ها در دو بسته پرسرعت ۱۶ و ۸ مگابیت به شرح زیر ارائه می‌گردد:
• سرویس اینترنت پرسرعت ۸ مگابیت، ۶ ماهه، تنها با پرداخت ۹۹۰۰۰ تومان
• سرویس اینترنت پرسرعت ۱۶ مگابیت، ۶ ماهه، فقط و فقط با ۱۴۴۰۰۰ تومان
با ثبت‌نام این سرویس‌ها می‌توانید اینترنت را با سرعت‌های بسیار بالا تجربه کنید و در جشنواره هفته‌های میلیونی خلیج فارس آنلاین نیز شرکت کنید. علاوه بر این شما با ثبت‌نام اینترنت پرسرعت می‌توانید از خدمات گوناگون شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین مانند سرویس بیسیم عمومی (Public Wifi)، سرویس تلویزیون اینترنتی، خدمات پشتیبانی رایگان حضوری و نیز پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی و … بهره‌مند شوید.
مشتریان عزیز می‌توانند برای خرید این سرویس‌ها با مراجعه به دفتر مرکزی خلیج فارس آنلاین در شهر بوشهر و یا عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به ثبت‌نام اینترنت پرسرعت خود اقدام کنند. همچنین امکان ثبت‌نام اینترنت پرسرعت بصورت آنلاین و غیر حضوری در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET نیز وجود دارد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید.

اخبار مرتبط

124 روز پیش
100 روز پیش
39 روز پیش
228 روز پیش
167 روز پیش
64 روز پیش