خلیج فارس آنلاین

رویدادها و اخبار

اینترنت پرسرعت تمدید یا ثبت نام کنید، XBOX برنده شوید!

Sep 25, 2019

مشتریان شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین همزمان با فرا رسیدن فصل زیبای پاییز می‌توانند با تمدید یا ثبت نام سرویس اینترنت پرسرعت خود، در قرعه کشی هیجان انگیز یک دستگاه “XBOX” شرکت کرده و شانس خود را برای بردن این کنسول بازی امتحان کنند.

برای شرکت در این قرعه‌کشی کافی است تا پایان مهرماه سرویس ویژه قرعه‌کشی کنسول بازی “XBOX” را تمدید کنید و یا با ثبت‌نام یکی از سرویس‌های ADSL یا Wireless خلیج فارس آنلاین به جمع شرکت‌کنندگان در این قرعه‌کشی بپیوندید. لازم به ذکر است محدودیتی برای تکرار تمدید سرویس ویژه این قرعه‌کشی وجود ندارد و هر بار تمدید بیشتر شانس شما را برای برنده شدن افزایش خواهد داد.

برای تمدید یا ثبت‌نام سرویس‌های اینترنت پرسرعت ADSL و Wireless خلیج‌فارس‌آنلاین از هم‌اکنون می‌توانید به دفتر مرکزی خلیج‌فارس‌آنلاین در شهر بوشهر و یا عاملین آن در سراسر استان بوشهر مراجعه کنید و یا به‌صورت غیرحضوری در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET این سرویس‌ها را خریداری نمایید و در قرعه‌کشی شرکت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. همکاران ما به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهند بود.

همچنین در اینستاگرام خلیج فارس آنلاین به آدرس khalijfarsonline@ نیز می‌توانید از آخرین اخبار و جشنواره‌های ارائه‌شده اطلاع پیدا کنید.

طرح ثبت نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان و دانشجویان
این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در کلاسهای درس آنلاین بصورت اینترنتی شرکت می کنند.