اتصال نقطه به نقطه (VPLS,MPLS,VPN)

سرویس اتصال نقطه به نقطه از دیگر سرویس‌هایی است که شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین به مشتریان خود اعم از سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی ارائه می‌کند.
مشتریان می‌توانند با بهره گیری از این سرویس ترافیک خصوصی خود را از طریق یک شبکه عمومی به‌صورت امن منتقل کنند. این انتقال ترافیک به‌صورت امن و با بهره گیری از تونل‌های رمزگذاری شده صورت خواهد گرفت.
این انتقال ترافیک بر اساس فناوری‌های مختلفی مانند MPLS، VPLS، VLAN و… در قالب لایه 2 و لایه 3 صورت می‌گیرد و سازمان‌ها و نهاد می‌توانند با بهره گیری از این سرویس ترافیک خصوصی خود را در سراسر کشور، استان و یا شهر خود و در نقاط متعدد به‌صورت امن منتقل کنند.
به‌طور خلاصه می‌توان گفت با بهره گیری از این سرویس می‌توان ارتباط شبکه داخلی بین یک یا چند سازمان در سطح شهر یا کشور را به‌صورت امن ایجاد نمود به شکلی که اطلاعات در حال انتقال از دید کاربران عمومی مخفی بماند. همچنین در کنار آن با بهره گیری از سرویس تلفن لیان تل خلیج فارس آنلاین می‌توان ارتباط تلفن‌های داخلی سازمان را نیز در سطح کشور و به‌صورت یکپارچه فراهم نمود.
کارشناسان فنی خلیج فارس آنلاین با توجه به تنوع زیرساخت‌ها و نیازهای متفاوت مشتریان، قبل از ارائه این سرویس جلسات مختلفی را به‌صورت حضوری یا تلفنی جهت شناخت تمامی نیازها و راهکارهای فنی با مشتریان برگزار کرده و ضمن مشاوره به ایشان، تا حصول نتیجه نهایی در کنار مشتریان خواهند بود.
همچنین پس از راه اندازی این سرویس، خدمات پشتیبانی تلفنی 24 ساعته با خط اختصاصی، ارائه خدمات فنی و نیز پشتیبانی در محل مشتریان در هر نقطه‌ای که باشند، با بهره گیری از نیروهای متخصص خلیج فارس آنلاین ارائه خواهد شد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۹۱۵۷۰۰۰۰-۰۷۷ و یا ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ساعته در هفت روز هفته و تمامی ایام سال پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.

درخواست مشاوره رایگان اتصال نقطه به نقطه (VPLS,MPLS,VPN)

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ادرس*
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.