مدیریت پهنای باند

امروزه با افزایش استفاده از اینترنت در محیط‌های کاری، شرکت‌ها و سازمان‌ها، بودجه‌های بعضاً سنگینی را جهت افزایش پهنای باند اینترنت خود در نظر می‌گیرند. اما این افزایش پهنای باند در صورت عدم مدیریت صحیح، نه تنها تأثیری در بهبود کیفیت کاربری نخواهد داشت، بلکه موجب ایجاد نارضایتی و کندی سرعت در بین کاربران شبکه نیز می‌گردد که به نوبه خود می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد.
به همین منظور، خلیج فارس آنلاین با درک این چالش، برای مدیریت پهنای باند مشتریان خود، راهکارها و ابزارهای متنوعی را پیشنهاد می‌کند.
با کمک این راهکارها و ابزارها می‌توان پهنای باند شبکه را به خوبی کنترل و مدیریت نمود و اطلاعات مبادله شده در شبکه را بررسی و آنها را اولویت بندی کرد. این ابزارها با شناسایی الگوی ترافیک شبکه، مشخص نمودن اولویت‌ها، تخصیص منابع، بهینه سازی عملکرد برنامه‌ها، مدیریت حجم مصرفی کاربران و … به کنترل و سازماندهی پهنای باند شبکه و همین‌طور ارتقا امنیت آن کمک می‌کنند.
همچنین این ابزارها می‌توانند با تهیه گزارش‌های مختلف و دقیق از مقدار دانلود و آپلود، میزان کارکرد شبکه، فهرست سایت‌های بازدید شده توسط کاربران و میزان مصرف شبکه، به مدیران شبکه برای انتخاب بهترین راهکارها در توسعه آتی شبکه نیز کمک کنند.
باید خاطرنشان کرد بهره گیری از ابزارها و راهکارهای مدیریت پهنای باند موجب می‌شود کاربران شبکه، تجربه کاربری مناسبی را داشته باشند و از سوی دیگر، سازمان نیز با کمک این ابزارها و راهکارها می‌تواند علاوه بر مدیریت، کنترل و نظارت بیشتر بر شبکه خود، هزینه‌های بخش فناوری اطلاعات خود را تا حد بسیار زیادی کنترل نماید.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۹۱۵۷۰۰۰۰-۰۷۷ و یا ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ساعته در هفت روز هفته و تمامی ایام سال پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.

درخواست مشاوره رایگان مدیریت پهنای باند

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ادرس*
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.