VDSL

VDSL یا Very high-speed Digital Subscriber Line نسل جدیدی از خدمات اینترنت پرسرعت ثابت خلیج فارس آنلاین است که مشترکین می‌توانند تا سرعت 100mbps را بر روی این سرویس تجربه کنند.
از مزایای سرویس VDSL می‌توان به هزینه راه‌اندازی بسیار مقرون‌به‌صرفه و سرعت آپلود و دانلود بسیار بالا اشاره کرد که تجربه رضایت بخشی را برای مشترکین برای استفاده‌های گوناگون اعم از گشت‌وگذار در اینترنت، استفاده از شبکه‌های اجتماعی، بازی‌های اینترنتی و یا تماشای آنلاین فیلم و سریال، به ارمغان می‌آورد.
هم‌اکنون علاوه بر مراکز متعددی که تحت پوشش سرویس VDSL  شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین قرار دارند، امکان راه‌اندازی این سرویس برای مجتمع‌های تجاری و مسکونی به‌صورت اختصاصی نیز وجود دارد.
سرویس اینترنت پرسرعت VDSL خلیج فارس آنلاین با سرعت‌ها و تعرفه‌های متنوع ارائه می‌شود و کاربران می‌توانند بر اساس نیاز خود از میان این تعرفه‌ها، سرویس‌های مدنظر خود را انتخاب کنند.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۹۱۵۷۰۰۰۰-۰۷۷ و یا ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ساعته در هفت روز هفته و تمامی ایام سال پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود.

درخواست مشاوره رایگان سرویس VDSL

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ادرس*
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.