تمدید جشنواره نوروزی شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین (پایان طرح)

بنا به استقبال و درخواست مشترکین عزیز، جشنواره نوروزی شبکه خلیج فارس آنلاین تمدید شد.
تمامی مشترکین عزیز اینترنت پرسرعت ADSL یا بیسیم می‌توانند با خرید سرویس های این جشنواره، “یک ماه سرویس رایگان” دریافت کنند و در نوروز و بهار سال ۱۳۹۹ با خیال آسوده به گشت و گذار در اینترنت بپردازند.
همچنین مشترکینی که به‌تازگی ثبت‌نام نموده‌اند یا در این ایام همچنان شارژ دارند نیز می‌توانند با تمدید این سرویس‌ها از مزایای آن بهره‌مند شده و سرویس هدیه خود را برای ماه‌های آینده رزرو نمایند.

همچنین در ایام نوروز خدمات پشتیبانی رایگان حضوری و نیز پاسخ‌دهی ۲۴ ساعته تلفنی پاسخگوی مشکلات و نیازهای مشترکین عزیز خواهد بود.
برای بهره‌مندی از این سرویس‌ها میتوانید به‌صورت آنلاین در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET و یا با حضور در دفتر مرکزی خلیج‌فارس‌آنلاین در شهر بوشهر و نیز عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به تمدید سرویس‌های ویژه جشنواره نوروزی اینترنت پرسرعت اقدام کنید.
همچنین امکان خرید از اپلیکیشن «خلیج فارس آنلاین من» نیز وجود دارد. برای دریافت این اپلیکیشن می‌توانید از اینجا نسبت به دانلود اپلیکیشن «خلیج فارس آنلاین من» اقدام کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. دراینستاگرام خلیج فارس آنلاین به آدرس khalijfarsonline@ نیز می‌توانید از آخرین اخبار و جشنواره‌های ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

اخبار مرتبط

123 روز پیش
153 روز پیش
213 روز پیش
189 روز پیش
256 روز پیش
128 روز پیش