خلیج فارس آنلاین

رویدادها و اخبار

همه جا اینترنت خونَتو داشته باش

May 12, 2018

با راه‌اندازی سرویس پابلیک وای‌فای خلیج فارس آنلاین در استان بوشهر امکان استفاده آسان از اینترنت بی‌سیم عمومی رایگان برای تمامی شهروندان فراهم گردیده‌است.
سرویس پابلیک وای‌فای یکی از روش‌های اتصال به اینترنت پرسرعت در مکان‌های عمومی مثل پارک‌ها، مراکز خرید، فرودگاه‌ها و … است که برای استفاده از آن نیازی به هیچ‌گونه تجهیزات اضافی نیست. کاربران می‌توانند در مکان‌هایی که این سرویس ارائه می‌شود با فعال کردن wifi دستگاه‌های خود مثل تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و یا سایر وسایل قابل حمل با قابلیت اتصال بی‌سیم به اینترنت از این سرویس استفاده کنند.
در حال حاضر ترمینال‌های مسافربری بوشهر، گناوه، دیلم و جم، پارک‌های اصلی شهر بوشهر مانند مادر، علیباش و … و رستوران‌ها و مراکز خرید اصلی و معتبر دارای سرویس پابلیک وای‌فای هستند.
.
ضمنا نقاط دسترسی به اینترنت بی‌سیم عمومی رایگان در سطح استان مرتبا در حال توسعه است. چنانچه تمایل دارید مکان مورد نظر شما نیز تحت پوشش این سرویس قرار بگیرد، در قسمت ارتباط با ما برای ما پیام بگذارید.

طرح ثبت نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان و دانشجویان
این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در کلاسهای درس آنلاین بصورت اینترنتی شرکت می کنند.