خلیج فارس آنلاین

رویدادها و اخبار

تمدید مجدد جشنواره نوروزتان رایگان (پایان طرح)

Apr 4, 2019

بابت استقبال بینظیر و بنا به درخواستهای مکرر مشترکین عزیز سرویس‌های اینترنت پرسرعت خلیج فارس آنلاین در استان بوشهر جهت تمدید دوباره جشنواره نوروزتان رایگان، این طرح برای آخرین بار و فقط تا شنبه ۱۷فروردین‌ماه تمدید شد و مشترکین عزیز می‌توانند با تمدید ۳ ماهه سرویس‌های اینترنت پرسرعت خود یک ماه سرویس رایگان دریافت کنند.

برای بهره‌مندی از سرویس‌های جشنواره  به‌صورت آنلاین در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET اقدام به تمدید نمایید و یا با حضور در دفتر مرکزی خلیج‌فارس‌آنلاین در شهر بوشهر و نیز عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به تمدید اینترنت پرسرعت خود اقدام کنید.

همچنین امکان خرید از اپلیکیشن «خلیج فارس آنلاین من» نیز وجود دارد. برای دریافت این اپلیکیشن می‌توانید «خلیج فارس آنلاین من» را در کافه بازار (برای تلفن‌های همراه اندروید) و سیب اپ (برای تلفن‌های همراه آیفون) جستجو کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. در اینستاگرام خلیج فارس آنلاین به آدرس khalijfarsonline@ نیز می‌توانید از آخرین اخبار و جشنواره‌های ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

طرح ثبت نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان و دانشجویان
این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در کلاسهای درس آنلاین بصورت اینترنتی شرکت می کنند.