راه‌اندازی سرویس تلفن ثابت

سرویس تلفن ثابت جدیدترین محصول شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین است که هم‌اکنون در دسترس تمامی مشتریان عزیز قرار دارد.
اگر منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید یا به کسب‌وکار مشغول هستید فاقد زیرساخت‌های لازم مخابراتی برای راه‌اندازی تلفن ثابت است، ما به شما سرویس تلفن ثابت خلیج فارس آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم.
با بهره‌گیری از این سرویس، شما می‌توانید تماسی با کیفیت صدای بسیار بالا با هر نقطه‌ای از ایران و جهان و با تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه به‌ویژه در مکالمات درون‌شبکه‌ای و درون استانی تجربه کنید.
همچنین سرویس تلفن ثابت خلیج فارس آنلاین به صاحبان کسب‌وکارها در استان بوشهر این امکان را می‌دهد که علاوه بر کاهش هزینه‌های تماس‌های خود، از مزایای ویژه این سرویس مانند انتخاب سر شماره مخصوص به خود، مکالمه همزمان با چند خط تلفن بدون مشغول شدن و راه‌اندازی سریع و آسان در مکان‌های جدید بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است این سرویس امکان ترکیب با سایر سرویس‌های اینترنت پرسرعت خلیج فارس آنلاین ازجمله ADSL ،WIRELESS و TD-LTE را دارد و می‌توانید به‌صورت یکپارچه در کنار این سرویس‌ها از تلفن ثابت نیز بهره ببرید.
شما هم‌اکنون می‌توانید این سرویس را به‌صورت آنلاین از سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET ثبت‌نام کنید یا با مراجعه به دفتر مرکزی خلیج فارس آنلاین در شهر بوشهر و یا عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به ثبت‌نام سرویس تلفن ثابت اقدام کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام به‌صورت تلفنی نیز، می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید.

اخبار مرتبط

161 روز پیش
95 روز پیش
125 روز پیش
185 روز پیش
289 روز پیش
228 روز پیش