طرح ثبت نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان و دانشجویان

این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در کلاسهای درس آنلاین بصورت اینترنتی شرکت می کنند.

شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین برای فراهم نمودن بستر مناسب برای انجام این کار سرویس ویژه ای را جهت ثبت نام اینترنت پرسرعت ADSL و پیوستن به شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین با قیمتی مقرون به صرفه و استثنایی ارائه نموده است که شما با ثبت نام آن میتوانید اینترنت را با سرعت‌های بسیار بالا تجربه کرده و با خیال راحت به گشت و گذار در اینترنت بپردازید و از منابع نامحدود اطلاعات بهره ببرید.

این سرویس با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه و ۲۰۰۰ گیگ ترافیک منصفانه با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی فقط ۸۵هزارتومان ارائه شده است.

همچنین پس از تکمیل ثبت نام، یکسال اشتراک رایگان آنتی ویروس ESET نیز بصورت رایگان به شما اهدا خواهد شد.

شما با ثبت‌نام این سرویس‌ همچنین می‌توانید از خدمات گوناگون شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین مانند سرویس اینترنت بی‌سیم عمومی (Public Wifi)، خدمات پشتیبانی رایگان حضوری و نیز پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی و… بهره‌مند شوید.

مشتریان عزیز می‌توانند برای خرید این سرویس با مراجعه به دفتر مرکزی خلیج فارس آنلاین در شهر بوشهر و یا عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به ثبت‌نام اینترنت پرسرعت خود اقدام کنند.

همچنین امکان ثبت‌نام اینترنت پرسرعت بصورت آنلاین و غیر حضوری در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET نیز وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ثبت‌نام سرویس خود اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام تلفنی هم می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهند بود.

اخبار مرتبط

185 روز پیش
125 روز پیش
161 روز پیش
289 روز پیش
100 روز پیش
228 روز پیش