آغاز سال تحصیلی جدید با اینترنت پرسرعت خلیج فارس آنلاین

شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین در مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، پیشنهادهای جذابی را برای ثبت‌نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان، دانشجویان، معلمین و اساتید دانشگاه‌ها در استان بوشهر ارائه می‌نماید.
پیشنهاد ما به شما در ۴ بسته جذاب و پرسرعت ۴، ۸ و ۱۶ مگابیت ۳ ماهه با ۵۰ درصد تخفیف و نیز یک بسته ویژه ۸ مگابیت ۶ ماهه با ۷۰ درصد تخفیف به شرح زیر است:

• سرویس اینترنت پرسرعت ۴ مگابیت، ۳ ماهه، تنها با پرداخت ۶۰۰۰۰ تومان
• سرویس اینترنت پرسرعت ۸ مگابیت، ۳ ماهه، تنها با پرداخت ۷۵۰۰۰ تومان
• سرویس اینترنت پرسرعت ۱۶ مگابیت، ۳ ماهه، تنها با پرداخت ۱۲۰۰۰۰ تومان

شما با ثبت‌نام این سرویس‌ها می‌توانید اینترنت را با سرعت‌های بسیار بالا تجربه کرده و با خیال راحت به گشت و گذار در اینترنت بپردازید و از منابع نامحدود اطلاعات بهره ببرید. علاوه بر این با ثبت‌نام اینترنت پرسرعت می‌توانید از خدمات گوناگون شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین مانند سرویس اینترنت بی‌سیم عمومی (Public Wifi)، سرویس تلویزیون اینترنتی (VOD)، خدمات پشتیبانی رایگان حضوری و نیز پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی و … بهره‌مند شوید.

مشتریان عزیز می‌توانند برای خرید این سرویس‌ها با مراجعه به دفتر مرکزی خلیج فارس آنلاین در شهر بوشهر و یا عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به ثبت‌نام اینترنت پرسرعت خود اقدام کنند. همچنین امکان ثبت‌نام اینترنت پرسرعت بصورت آنلاین و غیر حضوری در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET نیز وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ثبت‌نام اینترنت پرسرعت خود اقدام نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام تلفنی هم می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهند بود.

اخبار مرتبط

289 روز پیش
161 روز پیش
185 روز پیش
228 روز پیش
125 روز پیش
100 روز پیش