نوروزتان رایگان ( پایان طرح )

جشنواره تمدید نوروزی اینترنت پرسرعت خلیج‌فارس‌آنلاین در استان بوشهر آغاز شد.

همزمان با نزدیک شدن به عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۸، شبکه اینترنت خلیج‌فارس‌آنلاین در استان بوشهر یک ماه سرویس رایگان به مشترکین اینترنت پرسرعت خود هدیه می‌دهد.

مشترکین عزیز می‌توانند با تمدید ۳ ماهه سرویس‌های اینترنت پرسرعت خود یک ماه سرویس رایگان دریافت کرده و یا با ارتقاء سرعت سرویس فعلی به همراه یک ماه سرویس رایگان تجربه‌ای متفاوت داشته باشند و در بهار سال ۱۳۹۸ با خیال آسوده به گشت و گذار در اینترنت بپردازند.

با تمدید این سرویس‌ها، مشترکین عزیز مثل همیشه می‌توانند اینترنت را با سرعت‌های بسیار بالا تجربه کرده و از خدمات گوناگون شبکه اینترنت خلیج‌فارس‌آنلاین مانند سرویس اینترنت بی‌سیم عمومی (Public Wi-Fi) درمکانهای عمومی بوشهر مانند پارکها، رستوران ها و کافه‌های ساحلی بهره برده و یا در منزل با استفاده از سرویس‌های رایگان تلویزیون اینترنتی (VOD)در ایام نوروز، هزاران فیلم و سریال را بدون کاسته شدن از ترافیک سرویس اینترنت پرسرعتشان مشاهده کنند.

همچنین در ایام نوروز خدمات پشتیبانی رایگان حضوری و نیز پاسخ‌دهی ۲۴ ساعته تلفنی پاسخگوی مشکلات و نیازهای مشترکین عزیز خواهد بود.

برای بهره‌مندی از این سرویس‌ها کافیست به‌صورت آنلاین در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET و یا با حضور در دفتر مرکزی خلیج‌فارس‌آنلاین در شهر بوشهر و نیز عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به تمدید اینترنت پرسرعت خود اقدام کنید.

همچنین امکان خرید از اپلیکیشن «خلیج فارس آنلاین من» نیز وجود دارد. برای دریافت این اپلیکیشن می‌توانید به کافه بازار (برای تلفن‌های همراه اندروید) و سیب اپ (برای تلفن‌های همراه آیفون) مراجعه کنید و با جستجوی «خلیج فارس آنلاین من» نسبت به نصب این اپلیکیشن اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. دراینستاگرام خلیج فارس آنلاین به آدرس khalijfarsonline@ نیز می‌توانید از آخرین اخبار و جشنواره‌های ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

اخبار مرتبط

161 روز پیش
204 روز پیش
265 روز پیش
71 روز پیش
137 روز پیش
76 روز پیش