تخفیف‌های دنباله‌دار خلیج‌فارس‌آنلاین

هر بار که تمدید کنید تخفیف‌دارید!
از این پس هر بار که قصد تمدید سرویس اینترنت پرسرعت خودتون رو داشته باشید، می‌تونید از تخفیف‌های ویژه‌ی شبکه اینترنت خلیج‌فارس‌آنلاین بهره‌مند شوید.
این تخفیف‌ها برای همه مشترکین سرویس‌های اینترنت پرسرعت بی‌سیم و ADSL است و به آنها این امکان را می‌دهد که سرعت‌های بالاتر از سرعت فعلی خود را با تخفیف‌ها و قیمت‌هایی استثنایی تجربه نمایند و از اینترنت با سرعت بالاتری لذت ببرند.
مشترکین سرویس‌های اینترنت پرسرعت خلیج‌فارس‌آنلاین همچنین می‌توانند همزمان از خدمات گوناگونی مانند سرویس تلفن ثابت لیان‌تل، سرویس بی‌سیم عمومی (Public Wifi)، سرویس تلویزیون اینترنتی، خدمات پشتیبانی رایگان حضوری، پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی و ده‌ها خدمت دیگر نیز بهره‌مند شوند.
برای بهره‌مندی از این سرویس‌ها کافیست بصورت آنلاین در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET  و یا با حضور در دفتر مرکزی خلیج‌فارس‌آنلاین در شهر بوشهر و نیز عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به تمدید اینترنت پرسرعت خود اقدام کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس بگیرید. در اینستاگرام خلیج فارس آنلاین به آدرس khalijfarsonline@ نیز می‌توانید از آخرین اخبار و جشنواره‌های ارائه شده اطلاع پیدا کنید.

اخبار مرتبط

125 روز پیش
95 روز پیش
289 روز پیش
228 روز پیش
185 روز پیش
100 روز پیش