خلیج فارس آنلاین

رویدادها و اخبار

تعرفه های ثبت نام ترابایتی

May 28, 2019
شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین همزمان با نزدیک شدن به فصل داغ تابستان دو بسته جذاب را برای ثبت نام اینترنت پرسرعت به مشتریان عزیز پیشنهاد می‌کند.
جزییات این بسته‌ها به شرح زیر است:
۱ – سرویس اینترنت پرسرعت ۸ مگابیت ۶ ماهه با ۵۰ درصد تخفیف با ترافیک ۱۰٫۰۰۰ گیگ (۱۰ ترابایت) منصفانه با نصب رایگان و به همراه ۲۰ درصد تخفیف تمدید سرویس ۸ مگ به مدت یکسال پس از پایان دوره ۶ ماهه با قیمت استثنایی فقط ۱۵۰ هزار تومان
۲- سرویس اینترنت پرسرعت ۱۶ مگابیت ۶ ماهه با ۵۰ درصد تخفیف با ترافیک ۱۵٫۰۰۰ گیگ (۱۵ ترابایت) منصفانه با نصب رایگان با قیمت باورنکردنی ۲۴۹ هزار تومان
تمامی مشتریان عزیز با ثبت‌نام اینترنت پرسرعت می‌توانند از خدمات گوناگون شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین مانند سرویس بیسیم عمومی (Public Wifi)، سرویس تلویزیون اینترنتی، خدمات پشتیبانی رایگان حضوری و نیز پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی و … بهره‌مند شوند.
همچنین با توجه به ارائه سرویس تلفن ثابت لیان تل از سوی شبکه اینترنت خلیج فارس آنلاین، امکان بهره گیری مشتریان عزیز از این سرویس نیز وجود دارد.
همچنین مشتریان عزیز می‌توانند برای خرید و ثبت نام سرویس‌های اینترنت پرسرعت خلیج فارس آنلاین با مراجعه به دفتر مرکزی خلیج فارس آنلاین در شهر بوشهر و یا عاملین آن در سراسر استان بوشهر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
ضمناً امکان ثبت‌نام اینترنت پرسرعت به‌صورت آنلاین و غیر حضوری در سامانه MY.KHALIJFARSONLINE.NET نیز وجود دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۲۸ تماس حاصل فرمایید.
طرح ثبت نام اینترنت پرسرعت ویژه دانش آموزان و دانشجویان
این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، دانش آموزان و دانشجویان برای ادامه تحصیل در کلاسهای درس آنلاین بصورت اینترنتی شرکت می کنند.